2019 Skoda Superb, LED Matrix farlara sahip ilk Skoda modeli olacak

2019 Skoda Superb, LED Matrix farlara sahip ilk Skoda modeli olacak

2019 Skoda Superb, LED Matrix farlara sahip ilk Skoda modeli olacak Bütün Ebatta Gör

2019 Skoda Superb modelini Mayıs ayında tanıtmaya hazırlanan Çekyalı üretici, aktifliğe günler kala taşıtla alakalı yeni ayrıntılar paylaşmaya devam ediyor. Skoda, geçtiğimiz günlerde makyajlı Superb’in ilk ipucu görselini yayımlamıştı. Firmanın bu seferki paylaşımı ise 2019 Skoda Superb’in far teknolojisine odaklanıyor.

Çekyalı üreticinin söylemesine göre, 2019 Skoda Superb modelinde full-LED Matrix teknolojisine sahip farlar ve dinç sinyal lambaları bulunacak. Makyajlı Superb, markanın bu özelliklere sahip ilk yapım modeli olma özelliği taşıyor. Mevzubahisi farların içerisinde ince LED çubuklar bulunuyor. Bu çubuklar, farlar açıldığında sırayla yanarak hoş bir animasyon oluşturuyor.

Yeni aydınlatmalar taşıtın daha fark edilebilir olmasını sağlıyor 

2019 Skoda Superb’in stop lambalarında da full-LED teknolojisi ve dinç sinyal lambaları bulunuyor. Ön taraftaki animasyonun bir eşi, arka taraftaki aydınlatma grubunda da yapılıyor. Tüm bu özellikler, makyajlı Skoda Superb’in dinç görüntüsüne katkıda bulunuyor. Ayrıca, taşıtın öbür sürücü ve yayalar için daha fark edilebilir olmasını sağlıyor. Bu sayede yol güvenliğini de çoğaldırmış oluyor.

Ayrıca Bkz. “2019 Skoda Superb’in ilk ipucu görseli paylaşıldı”

2019 Skoda Superb, markanın ilk elektrik dayanaklı modeli 

Çekyalı üretici, 2019 Skoda Superb’in güvenlik, sürüş konforu, performans ve etraf arkadaşı teknolojiler mevzusunda sınıfında lider modellerden biri olacağını iddia ediyor. Bunun yanı gizeme makyajlı Superb’in markanın ilk elektrik dayanaklı yapım modeli olacağı da öğreniliyor. 2019 Skoda Superb, Mayıs ayında Slovakya’nın başşehri Bratislava’da tertip edilmesi tasarlanan 2019 IIHF Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası’nda tanıtılacak.

https://www.skoda-storyboard.com/en/press-releases/innovative-lighting-technology-provides-maximum-safety-in-the-revised-skoda-superb/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.