2020 Hyundai i10’un tasarımını gösteren çizim görseli paylaşıldı

2020 Hyundai i10'un tasarımını gösteren çizim görseli paylaşıldı

2020 Hyundai i10'un tasarımını gösteren çizim görseli paylaşıldı Bütün Ebatta Gör

Önümüzdeki ay tertip edilecek Frankfurt Araba Fuarı için son hazırlıklarını yapan Koreli üretici, fuarda görücüye çıkaracağı 2020 Hyundai i10’un çizim görselini paylaştı.

2020 Hyundai i10’un çizim görsellerindeki kadar hareketli ve asabi çizgilere sahip olmasını elbette bekleyemeyiz. Fakat Koreli marka, yeni i10’un “daha dinç ve çevik” bir görünüme kavuşacağını kesin bir dille ifade ediyor. Yuvarlak sis farlarını da içine alan yeni ızgara tasarımı ve daha öncekine kıyasla daha sert görünen farlar bunun sinyallerini ilk bakışta veriyor. 

Ayrıca Bkz. “Yeni Peugeot 208’in Avrupa maliyetleri muhakkak oldu: Başlangıç noktası 15 bin 490 euro”

Bunun yanı gizeme 2020 Hyundai i10’un motor kaputundaki çizgiler, üçgen biçiminde hava girişlerine sahip atletik ön tampon ve farların ortasından geriye doğru uzanan aşikar omuz çizgisi de bu dinç görünümü destekliyor. Gövde ile ters renklere sahip tavan ve yan aynaları göz önüne aldığımızda 2020 Hyundai i10’un bolca şahsileştirme alternatifine sahip olacağını da söylemek muhtemel.

2020 Hyundai i10'un tasarımını gösteren çizim görseli paylaşıldı Bütün Ebatta Gör
Tutulan ajan görüntüler o kadar da coşku verici durmuyor 

Yeni Hyundai i10 bolca teknoloji ile gelecek 

2020 Hyundai 10’un teknolojileri ve motor alternatifleri hakkında henüz net bir bilgi yok. Fakar Koreli marka yeni i10’un gelişmiş teknolojilerle donatılacağını onayladı. Ön Çarpışma Asistanı, Sürücü Dikkat İhtarı ve Şerit Takip Sistemi gibi özellikleri 2020 Hyundai i10’da standart olarak görebiliriz. Geri görüş kamerası ve kablosuz şarj birimi gibi teknolojiler de yeniden bu kompakt vasıtanın özellikleri arasında bulunacak.

Üç ve dört silindirli motor alternatiflerine sahip olması beklenen 2020 Hyundai 10’daki alternatiflerden birinin 120 atlık 1.0 litre T-GDI olması olası görünüyor. Önümüzdeki ay Frankfurt Araba Fuarı’nda tanıtılacak 2020 Hyundai i10 ile alakalı yeni bilgiler geldikçe siz kıymetli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

https://www.hyundai.news/eu/model-news/hyundai-motor-reveals-first-sketch-of-the-all-new-i10/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.