2020 Volkswagen Golf’şöhret Mk8 tasarımı reklam çekimlerinde ortaya çıktı

2020 Volkswagen Golf'şöhret Mk8 tasarımı reklam çekimlerinde ortaya çıktı

2020 Volkswagen Golf'ün Mk8 tasarımı reklam çekimlerinde ortaya çıktı Bütün Ebatta Gör

2020 Volkswagen Golf’ü aylar evvel test edilirken görmüştük. Taşıt kamuflajsız gibi görünse de, üzerinde hakikat tasarım ayrıntılarını saklayan folyolar kullanılmıştı. Sekizinci jenerasyon Golf bu defa tüm ayrıntılarıyla karşımızda.

2020 Volkswagen Golf, bu defa reklam çekimleri sırasında ajan kameralara tutuldu. Karşımızda duran taşıtın rengi daha evvel görüntülenen prototiplerle aynı. Fakat özellikle ön tamponu ve stop lambalarını saklayan folyolar ortadan kalkmış. Bu sayede 2020 Volkswagen Golf’teki en büyük başkalaşımlardan biri olan yeni stop lambalarını rahatlıkla görebiliyoruz.

Ayrıca Bkz. “Razer ve NIO’dan oyunculara özel RGB aydınlatmalı elektrikli SUV”

2020 Volkswagen Golf’şöhret arka kısmında ayrıca krom şeritle birbirine bağlanmış sahte egzoz çıkışları dikkat sürüklüyor. Tampona komunlandırılan plakanın sağında ve solunda bulunan ince yatay reflektörler de hafif bir başkalaşımla beraber varlığını sürdürüyor. Evvelden logonun bütün ortasından geçen çizginin 2020 Volkswagen Golf’te daha yukarıya taşındığı da göze çarpan ayrıntılar arasında. Golf 8’in ön tarafında ise yeni ön farlar, kaput üzerindeki çizgiler ve yine planlanan ön tampon dikkat sürüklüyor.

2020 Volkswagen Golf'ün Mk8 tasarımı reklam çekimlerinde ortaya çıktı Bütün Ebatta Gör

Elimizde 2020 Volkswagen Golf’şöhret sadece bu iki görüntüsü mevcut. Fakat Eylül ayındaki Frankfurt Araba Fuarı’nda tanıtılması beklenen Golf 8’in kabin ve teknoloji kısmında da ehemmiyetli yenilikler barındıracağını öğreniyoruz. Tamamen yeni dijital gösterge oturumu ve büyük dokunmatik ekrana sahip bilgi-cümbüş sistemi bu başkalaşımlar arasında olacak. Ayrıca 2020 Volkswagen Golf’e OTA başka bir deyişle uzaktan aktüelleme desteği de gelecek.

2020 Volkswagen Golf ile alakalı yeni büyümeler yaşandıkça siz bedelli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

https://www.carscoops.com/2019/08/gotcha-vw-golf-mk8-snapped-totally-naked-during-commercial-shoot/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.