BMW, dev böbrek ızgaralı Concept 4’ü görücüye çıkardı

BMW, dev böbrek ızgaralı Concept 4'ü görücüye çıkardı

BMW, dev böbrek ızgaralı Concept 4'ü görücüye çıkardı Bütün Ebatta Gör

Frankfurt Araba Fuarı kapsamında otomotiv devlerinden yeni model ve konsept bombardımanı gelmeye devam ediyor. Bavyeralı üreticinin görücüye çıkardığı BMW Concept 4 de bunlardan biri.

Yeni 4 Çabuksu’nin tasarım olarak selefinden radikal bir şekilde değişik olacağını ortaya koyan BMW Concept 4’şan ön suratında devasa ebatlara erişen dikey böbrek ızgara dikkat çekliyor. Çünkü firmanın konseptle alakalı söylemesi de bu ızgarayla başlıyor. BMW, mevzubahisi dikey ızgaranın hem ön suratın miktarlarına hem de BMW’nin ünlü geçmişine muhteşem derecede geçim sağladığını ifade ediyor.

Ayrıca Bkz. “2020 Land Rover Defender, çağdaş bir 4×4 olarak geri döndü”

Izgarayı bir kenara vazgeçtiğimizde BMW Concept 4’şan dargın görünümlü ince lazer farlara ve devasa hava girişlerine sahip bir ön tampona sahip olduğunu görüyoruz. Bariz çizgiler yan tarafta da devam ederken, gövdeyle geçimli ince yan aynalar ve 21 inçlik büyük jantlar bu alanda dikkat sürükleyen ayrıntılar oluyor. Arka tarafta ise LED stoplar, büyük bir difüzör ve yan aynaların biçimiyle geçimli krom egzoz çıkışları bulunuyor.

Frankfurt Araba Fuarı’nda ziyaretçilerin alkışına sunulan BMW Concept 4’şan rastgele bir teknik özelliği söylenmedi.

Foto Galeri | 21 Görsel Görüntüle

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.