Cristiano Ronaldo ve Hugo Eforlarını Birleştirdi

Dünyaca namlı futbol oyuncusu yeniden dünyaca namlı reyin kişiliği Hugo ile ekip oluyor

Süperstar Cristiano Ronaldo, hem Android hem de iOS işletim sistemli cep telefonu ve tabletlere indirilebilir yeni ve aksiyon dolu bir serüven oyunu olan Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters’da Hugo ile ekip oluyor. 

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters’da oyuncu, çok renkli bir dünyada takipteki Paparazzi Pete’deri kaçıyor – hem de hiç bir kısıtlama olmadan.

Oyunda manilerin atlatılması, bozuk paraların bir araya gelmesi gerekiyor ve kaykay kullanılıyor. Yüksek puanlara çıkıldıkça yarış güçleşiyor ve ün nam avında dünya liderler tahtasına daha fazla oyuncu katılıyor. Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters oynaması basit, ustalaşması güç bir reyin ve hem kısa hem de uzun reyin seansları için oldukça uygun. 

Hugo Games’in kurucusu ve CEO’su Henrik Kølle, ”Muhteşem oyunlar ve eforlu bir marka sayesinde Hugo’nun yer aldığı ilk mobil oyunlar 25 milyon kere indirildi. Hugo’nun dünyanın en büyük reyin kişiliği olma potansiyeli mevzusunda hiç bir kuşkumuz yok – özellikle de Cristiano Ronaldo’yu yanına aldığında” diyor.

Kølle, Hugo Games olarak dünyanın en büyük spor starı Cristiano Ronaldo ile işbirliğine girdiklerini onurla sunduklarını belirtiyor. Kølle’ye göre Cristiano şahane bir karaktere ve efora sahip beynelmilel bir ikon, ayrıca tüm dünyada hoşlanılan bir ad. Kølle, yaptıkları işbirliği sayesinde Ronaldo’nun etkileyici şahsiyetine hayran kaldıklarını ve kısaca Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters oyununda Ronaldo ve ekibiyle çalışmanın büyük bir zevk olduğunu söylüyor.

Kølle laflarına şu biçimde devam ediyor: “Cristiano Ronaldo’nun şahsi özellikleri mevzusunda hiç bir kuşkumuz yok. Ronaldo’nun hayranları ve sosyal medyadaki 200 milyon takipçisiyle kurduğu bağ dünyaca namlı şahsiyetimiz Hugo ile çok hoş eşleşiyor. Ronaldo ve Hugo’nun önümüzdeki senelerde mobil reyin dünyasında ehemmiyetli bir tesir yaratmasını bekliyoruz.”

Hugo Retro Mania ve Hugo Troll Race, mobil makineler üzerinde oldukça popüler bir cins olan coşku verici ebedi koşu oyunu olarak mobil makineler ve tabletler üzerinde muhteşem bir oynanabilirlik ve cümbüş sağlamış gidişatta. Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters bir adım daha öteye giderek reel yaşamdan bir süperstarı, Cristiano Ronaldo’yu ekibe katıyor.

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, nitelikli HD grafiklerle dünyadaki en çok göz kamaştıran kentlerinden birinin caddelerini gösteriyor: Las Vegas! Oyuncular, güneşli günler ve yıldızlı gecelerde Las Vegas tecrübesini yaşayabilecek. Oyunun geliştiricileri, çokça güçlü etap olacağının lafını veriyor ve iki süper starın da havalı giysiler, gözlükler ve kunduralarla şahsileştirilebileceğini söylüyor.

Oyunun emeli, dünya çapındaki oyuncular arasında tonlarca yarışla ebedi bir koşu sağlamak ve dünyanın en büyük süper starlarının yerine geçme uğrunu onlara vermek. 

Yeni aksiyon serüven oyununu bugün itibariyle Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz.