Dyson’ın elektrikli arabayı işte böyle görünecek

Dyson'ın elektrikli arabayı işte böyle görünecek
Dyson'ın elektrikli otomobili işte böyle görünecek Bütün Ebatta Gör
Elektrikli süpürge devi Dyson, bundan takribî iki sene evvel elektrikli araba geliştirdiğine söylemişti. Daha sonrasında ise firmanın piyasaya sürmeyi tasarladığı elektrikli SUV modelinin tescili ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz. “Tesla her 2 ila 4 ayda bir Bütün Özerk Sürüş FSD maliyetine zam yapacak”

Şimdi ise bu tescildeki bilgilerden yola çıkılarak hazırlanan yeni bir görsel duruyor karşımızda. CarWow isimli araba sitesi tarafından oluşturulan render, firmanın planladığı elektrikli SUV’nin nasıl bir görünüme sahip olacağı hakkında fikir veriyor.
Dyson'ın elektrikli otomobili işte böyle görünecek Bütün Ebatta Gör

Üç sıralı koltuk kumpası

Dyson’ın Tesla Model X‘e rakip olacağı belirtilen ilk eletkrikli taşıtı, 1.8 metre yüksekliğe ve 5 metre uzunluğa sahip olacak. Ayrıca üç sıralı koltuk kumpası ile geleceğini belirtelim. Uzun bir sürüş erimi sunacağı söylenen taşıtın Model X ile boy ölçüşebilmesi için tek şarjla 500 kmden fazla yol yapabilmesi gerekecek.
Dyson, Singapur’daki yeni fabrikasını 2020’de bitirmeyi tasarlıyor ve rastgele bir somurtkanlık olmazsa ilk elektrikli arabayı 2021’de imal hattından çıkmaya başlayacak. Firma en az üç elektrikli araba üretmeyi tasarlıyor.

https://www.carwow.co.uk/news/4143/dyson-car-price-specs-release Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.