Elektrikli hiper araba Rimac C_Two, Forza Horizon 4’e ilave edildi

Elektrikli hiper araba Rimac C_Two, Forza Horizon 4'e ilave edildi

Elektrikli hiper otomobil Rimac C_Two, Forza Horizon 4'e eklendi Bütün Ebatta Gör

E3 2019’da yeni jenerasyon Xbox konsoluyla alakalı ehemmiyetli ayrıntılar paylaşan Microsoft, Forza Horizon 4 için de iki ehemmiyetli yenilik duyurdu. Bunlardan birincisi, “The Lego Speed Champions” ismi verilen Lego temalı bir ek koli. Ayrıca, Rimac C_Two ismindeki elektrikli hiper araba Forza Horizon 4’şöhret vasıta portfolyosuna ilave edildi.

C_Two, Hırvat üretici Rimac’ın geçtiğimiz sene Cenevre Araba Fuarı’nda tanıttığı yeni elektrikli hiper arabayı. Microsoft tarafından yapılan ilana göre bu vasıta, Forza Horizon 4’teki taşıtlar arasında yerini almış gidişatta. Bu sayede oyuncular, önümüzdeki sene yollara çıkması tasarlanan 2.1 milyon dolarlık hiper arabayı sanal civarda tecrübeleme talihi bulacak.

Ayrıca Bkz. “Apple sürücüsüz araba teşebbüsü Drive.ai’yi satın alabilir”

Forza Horizon 4’e ilave edilen ilk elektrikli hiper araba olan Rimac C_Two, toplamda 1,914 bg efor ve 1,696 Nm tork üreten elektrik motorları ve 120 kWh’lık pili sayesinde tek şarjla 650 kilometre yol alabilecek. 1.85 saniyelik 0-100 ve 4.3 saniyelik 0-160 süratlenmeleri ile dikkat sürükleyen elektrikli hiper arabanın maksimum sürati 412 kilometre/s. Rimac C_Two’nun bu sayede oyunun en süratli taşıtı olmaya aday olduğunu söylemek muhtemel.

Elektrikli hiper otomobil Rimac C_Two, Forza Horizon 4'e eklendi Bütün Ebatta Gör

Forza Horizon 4 Lego Speed Champions kutuyu

Bir öteki yenilik olan Forza Horizon 4 Lego Speed Champions kutuyu, 13 Haziran’da dünya genelindeki Xbox One ve Windows 10 kullanıcıları için yayımlanmış olacak. Söz mevzusu kutunun maliyet yaftayı 19.99 dolar olarak söylendi. Fakat Forza Horizon 4 Ultimate Edition, Forza Horizon 4 Expansions Bundle ve Forza Horizon 4 Ultimate Add-Ons Bundle kullanıcıları bu koli için bir ek fiyat ödemeyecek.

Lego temalı koli, oyuncuların McLaren Senna, Ferrari F40 Competizione ve 1967 Mini Cooper S Rally gibi vasıtaları Lego kentinde sürmesine olanak verecek. Ayrıca legodan yapılmış bu taşıtlar reel dünya arabalarıyla da yarıştırılabilecek.

Foto Galeri | 15 Görsel Görüntüle

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.