Gücüyle çok iddialı Jeep elektrikli bisiklet satışa çıkıyor

Elektrikli bisiklet pazarının sürpriz adlarından Jeep, ilk elektrikli bisikletini yurt dışında satışa çıkarıyor. Maliyet de açıklanmış vaziyette.

Beklendiği üzere zorlu arazilere özel planlanan Jeep elektrikli bisiklet, açıklandığı kadarıyla yurt dışında bütün 5.899 dolar gibi fantastik bir maliyet yaftasıyla satın alanlara sevk edilmeye başlanıyor. Pazardaki rakiplerine oranla gerçekten çok pahalı olmasına karşın dikkat toplamayı başaran bisiklet, merkeze konumlandırılan Bafang Ultra elektrik motoru üstüne kuruluyor. Bu motor doğru batarya kombinasyonu ile en üstte bütün 1.600W efor sunabiliyor ve 160 Nm gibi afallatıcı derecede yüksek tork getiriyor. Başka Bir Deyişle gerçekten çok güçlü olan Jeep imzalı ilk elektrikli dağ bisikleti, görebileceğiniz üzere kalın lastiklere ve gelişmiş süspansiyon sistemlerine sahip. Bu sayede her türlü zemin şartında yol alınabilecek model, önde ve arkada disk frenler ile donatılmış. Bütün dolu bataryayla 64 kilometre yol yapabildiği aktarılan bisikletin, hali hazırda dolaysız olarak Jeep‘in imzasını taşıyan bir parçası yok gibi görünüyor. Evet bu bisikletin artta temel olarak başka bir şirket yer alıyor.

Jeep elektrikli bisiklet QuietKat takviyesiyle hayat buluyor

Bu elektrikli bisikletin Türkiye’de satılmasını ise netlikle beklemiyoruz. İleride bir olasılığı da bütün 5.899 dolarlık maliyet yaftayı sebebiyle çok muhtemel durmuyor. Bu arada güçlü dağ bisikleti için yeni yayımlanan yukarıyadaki videoyu izlemenizi nasihat ederiz.

İlginizi Çekebilir

Tasarımıyla fark yaratan bisiklet modeli