İşte 2019 Skoda Superb’in crossover yelleri taşıyan Scout versiyonu

İşte 2019 Skoda Superb'in crossover yelleri taşıyan Scout versiyonu

İşte 2019 Skoda Superb'in crossover esintileri taşıyan Scout versiyonu Bütün Ebatta Gör

2019 Skoda Superb, dün Bratislava’da tertip edilen özel bir faallikle tanıtıldı. Makyaj harekâtından geçirilen Superb, şarj edilebilir hibrit motor ve LED Matrix farlar gibi bazı yeni teknolojileri de birliktesi getirdi. Ayrıca makyajla beraber 2019 Skoda Superb serisine bir de Scout versiyonu ilave edildi.

Çekyalı üreticinin Fabia, Octavia, Karoq ve Kodiaq modellerinde gördüğümüz Scout versiyonu, 2019 model senesiyle beraber firmanın amiral gemisi Superb’de de yerini aldı. 2019 Skoda Superb’in wagon gövde tipine uygulanan Scout, crossover yelleri taşıyan tasarım unsurlarıyla dikkat sürüklüyor. Ayrıca, standart modele mukayeseyle yerden yüksek yapısı ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle çok işlevli bir vasıta olduğunu hissettiriyor.

2019 Skoda Superb Scout’un kendine has özellikleri 

2019 Skoda Superb Wagon’un yerden yüksekliği Scout versiyonuyla beraber 15 mm çoğalmış. Ayrıca, vasıtaya crossover havası katmak için balçıklık ve etekler siyah plastikle kaplanmış. Krom kaplı tavan rayları ve çerçeveler, 18 inç Braga alaşım jantlar, alüminyum görünümlü ayna kapakları ve özel Scout rozetleri 2019 Skoda Superb Scout’un özellikleri arasında. Opsiyon listesinde ise çift tonlu gövde rengi, 19 inç Manaslu alaşım jantlar ve metalik turuncu gövde ayrıntıları mevcut.

İşte 2019 Skoda Superb'in crossover esintileri taşıyan Scout versiyonu Bütün Ebatta Gör

2019 Skoda Superb Scout’un kabin kısmında da bazı değişiklikler mevcut. Orta konsol ve kapı içlerindeki ahşap kaplamalar, Scout’a özel kumaş ve dikişlerden oluşan koltuk kılıfları, ısıtmalı ön koltuklar ve bilgi-cümbüş ekranındaki offroad menüsü bu farklar arasında. Kabindeki opsiyonlar arasında da kahverengi dikişlere sahip Alcantara/ten döşeme, ısıtmalı arka koltuklar ve Uyku Koliyi gibi pek çok özellik bulunuyor.

Ayrıca Bkz. “Toyota, hidrojenle çalışan arabaların maliyetini düşürecek”

Kaputun altında iki motor alternatifi

2019 Skoda Superb Scout’un kaputu altında iki motor alternatifi bulunuyor. Mevzubahisi birimler, Superb serisindeki en eforlu motorlar arasında. Dizel tarafında 190 at efor ve 400 Nm tork üreten 2.0 TDI, benzinli olarak da 272 at efor ve 350 Nm tork üreten 2.0 TSI mevcut. Standart olarak 7 ileri DSG ile eşlenen birimlerde Start/Stop teknolojisi ve frenden enerji geri kazanımı gibi özellikler bulunuyor.

Foto Galeri | 13 Görsel Görüntüle

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.