Jaguar, XJ Sedan modelinin elektrikli versiyonunu üreteceğine söyledi

Jaguar, XJ Sedan modelinin elektrikli versiyonunu üreteceğine söyledi
Jaguar, XJ Sedan modelinin elektrikli versiyonunu üreteceğini açıkladı Bütün Ebatta Gör
İngiltere merkezli otomotiv işletmeyi Jaguar da artık elektrikli taşıt modellerini genişletme kararı aldı. Firma İngiltere, Bromwich’de yer alan kuruluşlarında bir dizi yeni elektrikli taşıt üreteceğine söyledi. 2020 senesinden itibaren tüm Jaguar ve Land Rover modelleri için elektrikli alternatifi sunmayı vaat eden Jaguar’ın ilk vasıtalarından biri ise XJ Sedan‘ın elektrikli versiyonu olacak.
Ayrıca Bkz. “Boeing 737 Max uçaklarda şimdi de otomatik kaptan meseleyi ortaya çıktı”

Jaguar I-PACE SUV tasarım takımı geliştirecek

Şirketin en lüks modellerinden biri olan ve üst seviye siyasetçiler tarafından da seçim edilen Jaguar XJ Sedan‘ın elektrikli versiyonu, Jaguar I-PACE SUV modelini geliştiren aynı uzman tasarımcı takımı ve mahsul geliştirme uzmanları tarafından planlanacak. Aynı zamanda XJ Sedan modelinin öteki versiyonlarının imalinin devam edeceğini de belirtelim.
Jaguar, XJ Sedan modelinin elektrikli versiyonunu üreteceğini açıkladı Bütün Ebatta Gör

Jaguar firmasının CEO’su Ralf Speth mevzuyla alakalı olarak yaptığı söylemelerde: “Hareketliliğin geleceği elektrik ve vizyon sahibi bir İngiliz işletmeyi olarak, İngiltere’de yeni jenerasyon sıfır emisyonlu vasıtalarımızı üretmeyi vaat ediyoruz.” ifadelerini kullandı. Jaguar XJ Sedan modelinin maliyet yaftasının ne olacağı mevzusunda bir bilgi ise henüz söylenmiş değil.

https://media.jaguarlandrover.com/news/2019/07/jaguar-land-rover-accelerates-electrification Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.