Karşınızda Ducati imzalı üç yeni direnebilir elektrikli bisiklet

Motosiklet dünyasının en büyük adlarından Ducati, bu sefer üç yeni direnebilir elektrikli bisiklet modeliyle karşımızda yer alıyor.

Motosiklet pazarının efsane işletmeleri arasında bulunan Ducati, elektrikli bisiklet portföyünü genişletmeyi sürdürüyor. Şehir içi kullanımı ve araba artta taşımak için çok iyi olan bu direnebilir modellerden ilki yukarıyada gördüğünüz Scrambler SCR-E oluyor. Sarı ile siyah karışımı rengiyle dikkat toplayan bisiklet, minik ancak araziye uygun kalın lastiklere sahip. 374.4 Wh batarya kutusuyla 70 kilometre erim sunan model, önde süspansiyon sistemi taşıyor ve disk frenler kullanıyor. Bir öbür model siyah renkli fakat kırmızı ayrıntılı Urban-E oluyor. Bu direnebilir bisiklet de minik lastiklere sahip ve disk frenler ile süspansiyon sistemi barındırıyor. Elektrikli bisiklet modelinin 378 Wh batarya kutusuyla 70 kilometre‘nin azıcık üzerinde erimi bulunuyor. Son bisiklet ise tamamen siyah gövdeye ancak sarı ayrıntılara sahip disk frenli ve süspansiyonlu Ducati Scrambler SCR-E Sport oluyor. Banal yola özelleştirilen direnebilir bisiklet, 468 Wh batarya kutusuyla 80 kilometre erim getiriyor. Ortak olarak yerleşik LED aydınlatma kullanan bisikletlerin satış maliyetleri ise henüz açıklanmış değil.

Ducati kısa müddet evvel de banal elektrikli bisiklet e-Scrambler ile karşımızdaydı

Tüm ayrıntılarına burada erişebileceğiniz model, temel olarak 60 Nm tork sunan Shimano Steps E7000 elektrik motoru üzerine kuruluyor ve 504-Wh Shimano batarya kutuyu taşıyordu. Şirket bu model için bisiklet işletmesi Thok ile ortaklık kurmuştu.