Makyajlı Renault Kadjar Türkiye’de: İşte özellikleri ve maliyeti

Makyajlı Renault Kadjar Türkiye'de: İşte özellikleri ve maliyeti

Makyajlı Renault Kadjar Türkiye'de: İşte özellikleri ve fiyatı Bütün Ebatta Gör

Fransız üreticinin makyaj işleminden geçirerek tasarımını ve teknolojilerini yenilediği Renault Kadjar Türkiye’de satışa sunuldu. Haziran ayı itibariyle bayilerdeki yerini alan makyajlı Renault Kadjar maliyeti 158 bin 250 TL’den başlıyor.

Makyajlı Renault Kadjar’ın C biçimindeki LED farları, yeni krom ızgarası ve yine planlanan ön/arka tamponları yeni tasarım özellikleri arasında yer alıyor. Pure Vision LED teknolojisine sahip yeni sis farlarının halojen farlara mukayeseyle altı kat daha düşük enerji tüketimine sahip olduğu belirtiliyor. Makyajlı Renault Kadjar’da 17 ve 19 inç olmak üzere iki yeni jant alternatifinin yanı gizeme Ural Yeşil, Demir Mavi ve Arsenik Gri isminde üç yeni gövde rengi sunuluyor.

Makyajlı Renault Kadjar’ın kabininde R-LINK 2 internet iletişimli bilgi-cümbüş sistemi bulunuyor. Apple Car Play özelliğine sahip bu sistem, konsolun merkezindeki 7 inçlik dokunmatik ekrandan idareniyor. Ekranın hemen altındaki klima hakimiyet biriminin de yenilendiği göze çarpıyor. Sürücü/ön yolcu yan ve perde hava yastıkları, Acil Fren Destek Sistemi, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, sürat statikleyici ve sınırlayıcı ve ISOFIX çocuk koltuğu statikleyici gibi özellikler de makyajlı Renault Kadjar’ın yeni güvenlik sistemleri arasında yer alıyor.

Makyajlı Renault Kadjar Türkiye'de: İşte özellikleri ve fiyatı Bütün Ebatta Gör

Makyajlı Renault Kadjar üç değişik ekipman seviyesiyle seçim edilebiliyor

Makyajlı Renault Kadjar Türkiye’de Touch, Touch Roof ve Icon ekipman seviyeleriyle seçim edilebiliyor. Kadjar’ın Touch versiyonunda elektrikli park freni, elektrikli direnir yan aynalar, elektrikli ön/arka sırçalar, Bluetooth ve USB irtibatı, Eller Özgür Renault Kart Sistemi standart olarak sunuluyor. Touch Roof versiyonunda ise Touch ekipman seviyesine ek olarak elektronik klima, arka havalandırma kanalları, otomatik farlar, yağmur sensörü, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası ve panoramik sırça tavan yer alıyor.

Ayrıca Bkz. “Mercedes-Benz A-Çabuksu Sedan Türkiye’de: İşte maliyeti ve özellikleri”

Icon versiyonu ile alıcıların alkışına sunulan standart teçhizatlar ise Touch Roof ekipman seviyesine ek olarak; 7 inç dokunmatik multimedya ekranı, Renault R-LINK 2.0 internet iletişimli navigasyon ve multimedya sistemi, ön park sensörü, geri görüş kamerası, otomatik uzun/kısa farlar. Ayrıca yenilenen Kadjar ile 19 inç alaşımlı jantlar, Keşif koliyi 360° Park Destek Sistemi, Âmâ Nokta İhtar Sistemi, Faal Acil Fren Destek Sistemi, Eller Özgür Park Asistanı, Kutup Koliyi Siyah Ten Koltuklar, Elektrikli sürücü tarafı ve ısıtmalı ön koltuklar opsiyon olarak yer alıyor.

Makyajlı Renault Kadjar, Türkiye’de markanın yeni benzinli motoru olan 4 silindirli turbo beslemeli 1.33 litrelik motorla ve 1.5 litrelik Blue dCi diye adlandırılan dizel motorla satışa sunuluyor. 1.33 litrelik benzinli motorun 140 ve 160 atlık iki değişik versiyonu mevcut ve çift anlamalı yarı otomatik EDC şanzımanla çalışıyor. Düşük eforlu alternatifte manuel şanzıman da seçim edilebiliyor. Dizel cephesindeki motor ise 115 at efor üretiyor.

Makyajlı Renault Kadjar maliyet listesi şöyle:

Touch 1.3 TCe 140 bg158.250 TL
Touch 1.3 TCe 140 bg EDC
169.250 TLTouch 1.5 Blue dCi 115 bg
171.250 TLTouch Roof 1.3 TCe 140 bg
162.250 TLTouch Roof 1.3 TCe 160 bg EDC
174.250 TLTouch Roof 1.5 Blue dCi 115 bg EDC
192.250 TLIcon 1.3 TCe 160 bg EDC
191.250 TLIcon 1.5 Blue dCi 115 bg EDC
245.250 TL
Foto Galeri | 30 Görsel Görüntüle

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.