Mercedes’ten yepyeni bir model geliyor: T-Serisi

Mercedes'ten yepyeni bir model geliyor: T-Serisi

Mercedes'ten yepyeni bir model geliyor: T-Serisi Tam Boyutta Gör

Halihazırda yeni nesil S-Serisi’nin dünya prömiyeri için hazırlıklarını sürdüren Mercedes-Benz’den yepyeni bir model geliyor.

İlginizi Çekebilir Avatar Volkswagen’in emisyon skandalı nedeniyle ABD’deki araç sahiplerine ödediği toplam tazminat tutarı belli oldu

Mercedes-Benz T-Serisi adı verilen yeni model, hafif ticari araç platformu üzerine inşa edilen, aileleri ve araç paylaşım platformlarını hedefleyen bir araç olarak karşımıza çıkacak. 2022’nin ilk yarısında satışa sunulması planlanan Mercedes-Benz T-Serisi, özellikle tasarım ve güvenlik noktasında Alman markanın DNA’sını bünyesinde barındıracak.

Ayrıca Bkz. “Mitsubishi, Avrupa’da yeni model satışa sunmayacak”

Mercedes-Benz T-Serisi, şirketin tamamen elektrikli versiyonunu da tanıttığı V-Serisi’nin altında konumlandırılacak. Tıpkı Citan modeli gibi T-Serisi de Renault-Nissan-Mitsubishi İttifakı’nın iş birliğiyle geliştirilmiş bir model olacak. Yeni Mercedes-Benz T-Serisi, içten yanmalı motorların yanı sıra tamamen elektrikli versiyonla da satılacak.

Yeni Mercedes-Benz T-Serisi, yenilenen Citan ile birlikte Alman markanın hafif ticari araç pazarındaki elini güçlendirecek. Citan modeli daha çok ticari amaçlı müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verirken, yeni T-Serisi’nin ilk hedefi bireysel müşterilerin çekim alanına girmek olacak. Halihazırda test edilen prototiplerini gördüğümüz yeni Citan’ın satışa sunulacağı tarih ise henüz bilinmiyor.

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın. Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz: DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir