Netflix’te yayınlanacak Süratli ve Hiddetli animasyon dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Netflix'te yayınlanacak Süratli ve Hiddetli animasyon dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Netflix'te yayınlanacak Hızlı ve Öfkeli animasyon dizisinin ilk fragmanı yayınlandı Bütün Ebatta Gör

The Fast & Furious Süratli ve Hiddetli film serisinin animasyon uyarlamasından ilk fragman yayınlandı. Teaser fragmanda iki otomobilin kısa süreli gayretini görüyoruz.

Dreamworks TV imalciliğindeki dizinin adı Fast & Furious: Spy Racers olacak. Dizi, 2019’un sonuna doğru Netflix platformunda yayınlanacak. Dizinin imalciliğini, film serisindeki Dom kişiliğini canlandıran Vin Diesel üstleniyor.

Ayrıca Bkz. “Mercedes-Benz A-Acelesi Sedan Türkiye’de: İşte maliyeti ve özellikleri”  

Dominic Torretto’nun kuzeni rolündeki Tony Toretto, dizinin başrol şahsiyeti olacak. Tony’nin Dom’un izinden gidişini ve devlet için özel bir vazifede çalışmasını izleyeceğiz. 27 saniye uzunluğundaki fragmandan görüldüğü kadarıyla Netflix’in Love, Death & Robots dizisinde kullanılan çizimlere eş çizimler kullanılıyor.

Seriye gösterilen alakadan daha fazla faydalanmak isteyen Universal, ana seriye ek olarak Hobbs & Shaw adında spin-off film çekti. Hobbs & Shaw, 2 Ağustos 2019’da vizyona girecek. Ana seriye göre daha cümbüşlü ve daha deli olacak. Fast & Furious: Spy Racers animasyon acelesi ise 2019’un sonlarına doğru yayınlanacak.


Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.