Renault Kangoo logo değiştirdi, Nissan NV250 oldu

Renault Kangoo logo değiştirdi, Nissan NV250 oldu Bütün Ebatta Gör

Kompakt van sınıfında elini kuvvetlendirmek isteyen Nissan, Avrupa pazarına müteveccih yeni bir model tanıttı. Nissan NV250 adıyla tanıtılan taşıt, gerçeğinde tasarım olarak bizlere hiç de yabancı değil. Çünkü vasıtanın Nissan logosu hariç diğer tüm ayrıntıları Renault Kangoo modeline ait.

2019’un Eylül ayında Avrupa’da satışa sunulması tasarlanan Nissan NV250; birden çok motor ve kabin alternatifinin yanı gizeme iki değişik gövde uzunluğuyla seçim edilebilecek. Bu uzunluklar sırasıyla 4.28 metre ve 4.67 metre olarak ölçülüyor. Ayrıca Nissan NV250, gövde uzunluğuna göre Oturum Van, Crew Cab ve Combi alternatifleriyle satın alınabilecek.

Renault Kangoo logo değiştirdi, Nissan NV250 oldu Bütün Ebatta Gör

Nissan NV250’nin oturum van versiyonu her iki gövde uzunluğunda da seçim edilebiliyor. Vasıtanın bu versiyonunda değişik koltuk yapılandırmaları sunuluyor. Crew cab versiyonu ise sadece uzun dingil mesafesi ile seçim edilebiliyor. Bu versiyonun kabininde maksimum dört koltuk bulunuyor. Son alternatif olan Combi versiyonu da yalnızca kısa dingil mesafesiyle satın alınabiliyor. Bu taşıtta beş koltuk ve Nissan’ın tabiriyle “geniş valiz hacmi” sunuluyor.

800 kga kadar yük taşıyabiliyor 

Nissan NV250, uzun dingil mesafeli oturum van versiyonunda 800 kga kadar yük taşıyabiliyor. Taşıtta, kargo kısmını ahşap oturumlarla kaplama ve arka kapıdan tekerlekli sandalye ile ulaşım gibi mutasyonlar yapılabiliyor. Bunun yanı gizeme entegre soğutma birimi gibi opsiyonel ekipmanlar da seçim edilebiliyor.

Ayrıca Bkz. “2019 Skoda Superb, LED Matrix farlara sahip ilk Skoda modeli olacak”

Nissan NV250’nin kaputu altında 1.5 litre dört silindirli dizel birim bulunuyor. Mevzubahisi motorun 80, 95 ve 115 at olmak üzere üç değişik efor çıkışı mevcut. Bunlardan en düşük hacimli olanı Crew Cab modelinde bulunmuyor. Son olarak, Nissan NV250’nin Renault logolu ikizinde Kangoo Z.E. adlı elektrikli versiyon da mevcuttu. Nissan’ın modelinde ise elektrik alternatifine yer verilmeyecek.

Foto Galeri | 70 Görsel Görüntüle

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.