Renault’dan “Black Friday” indirimi

Ülkemizde ve dünyada pek çok mağaza ve internet sitesinde ehemmiyetli indirimlere neden olan “Black Friday” satışları görülen o ki Renault Türkiye‘yi de etkilemiş. Renault, Black Friday kapsamında 19 adetle hudutlu Renault Kadjar Black Edition vasıtayı 16.000 TL indirimle satışa sunduğunu duyurdu.
 
Ayrıca Bkz.Tesla Semi’ye ait süratlenme videoları internete düşmeye başladı
Black Friday kampanyası ile 24-27 Kasım 2017 tarihleri arasında, 19 adet 1.2 TCe 130 bg EDC otomatik şanzımanlı Kadjar Black Edition’a, 16,000 TL’lik indirimle, başka bir deyişle 119.000 TL’ye sahip olabilmek olası. Marka, bu taşıtlara sahip olabilmek için bazı koşullar sunmuş gidişatta.
 
Bu koşulları alttan okuyabilirsiniz:
 
  • Özel maliyetli taşıt satışından, 24-27 Kasım 2017 tarihleri arasında renault.com.tr üzerinden satın alma formunu dolduran ve taşıt satışı fatura harekâtlarını 30 Kasım 2017 tarihine dahil kadar bitiren ilk 19 birey yararlanacaktır.
  • Satın alma formu doldurmadan yetkili satıcılara gelen ve/veya taşıt satışı için lüzumlu fatura harekâtları 30 Kasım 2017 tarihine kadar bitirilmeyen ve/veya ilk 19 birey arasına giremeyen arz sahipleri, yukarıyada belirtilen fırsatlardan yararlanamazlar.
  • Belirtilen maliyet ile Renault tarafından sunulan finansman kampanyaları beraber kullanılamaz. İndirimli maliyet, Renault MAİS A.Ş. tarafından tanımlanan ekipman ve renk alternatifine sahip, 19 adet şasi için geçerlidir.
  • Kampanya fırsatlarının değişik bir ekipman ve renk alternatifi ve değişik bir şasi için uygulanması olası değildir. Seçili taşıtların ekipman özellikleri ve renkleri değişiklik gösterebilir. Belirtilen maliyet, Kadjar Black Edition 1.2 TCe EDC 130 bg vasıtanın kampanyalı öneri edilen anahtar teslim maliyetidir. Alakalı maliyete kasko ve trafik sigortası dahil değildir.