Renault’tan Harika Bir Araba Geliyor!

Renault'tan Harika Bir Araba Geliyor!

Şimdiye kadar Pierre Herme tatlıcısını dinlediniz mi öğrenmiyoruz ancak bu makanın makaronlarının çok lezzetli olduğunu duyduk. Değişik bir reklam kampanyasına imza atmak isteyen Pierre Herme, araba işletmeyi Renault ile uyuşma yaparak özel bir twingo serisini planladı. Neticede reklamın iyisi makûssu olmaz derler.

Arabada ilk olarak gözümüze çarpan ayrıntıların başında koltukların olduğunu söyleyebiliriz. Koltukların içi tasarımında makarondan esinlenmiş. Şanlı pasta şefi Pierre Herme’nin kendi ismini taşıyan şanlı tatlı işletmeyi ve Renault, Twingo taşıtların tasarımı için birlikte çalışma yaptılar.

Renkli iç tasarımı ile şimdiden bir hayli sürücünün alkışını kazanan modeller, ne yazık ki ki hudutlu rakamda üretilmiş gidişatta. Her iki modelden de 50 adet bulunduğu yapılan fotoğrafı söylemeler arasında. Başka Bir Deyişle bu vasıtalardan almanız azıcık güç gibi duruyor. Hatta şimdiden tükendiğini dahi düşünmekteyim.

Makaronlardan esinlenerek planlanan koltuklar, değişik bir stil isteyenler için oldukça ideal duruyor. Arkadan itişli olan Twingo’ların dış görünümüne katkı sağlaması emeliyle taşıtın çevresini çevreleyen bir çizgi de ek olarak çekilmiş.

Taşıtın bir öteki ayrıntıyı ise içerisinde bir hayli logoya yer verilmiş olması. Direksiyon ve koltukların üzerinde Pierre Hermé logolarını görebilmekteyiz. 20.000 dolar maliyet yaftayı karşılığında satılan bu taşıtların müşterilerine de Pierre Hermé’den hoş mu hoş bir makaron kutuyu da armağan ediliyor.