Taşıt Tasarımında Teknolojik Devrim

Alaka çekici taşıt modifikasyonları geliştiren Dizayn VIP ileri teknolojiyi vasıtalara taşıyarak cep telefonu ile iç teçhizatı hakimiyet etme ihtimali sunuyor

Taşıt içi bilgi ölçüsündeki yüksek çoğalış ve otomotiv bilgi-cümbüş pazarındaki görüntü sistemleri tasarımı mevzusunda bir devrimi de birliktesi getiriyor. Uslu telefonların yaşamın her alanında kendine yer bulması, aynı işlevselliğin vasıtaların içerisinde de mevcut olması istikametinde bir arz yaratıyor.

Üst segment ve premium marka taşıt sahiplerine müteveccih çalışmaları ile dünyada ismini duyuran ve 25 ülkeye ihracat yapan Erbakan Malkoç idaresindeki Dizayn VIP, şimdi Teknoloji tutkunlarını kendine hayran vazgeçecek arabalar planlıyor. Alaka çekici taşıt modifikasyonları geliştirip üretmekte olan %100 Türk işletmesi Dizayn VIP ileri teknolojiyi vasıtalara taşıyarak cep telefonu ile iç teçhizatı hakimiyet etme ihtimali sunuyor. Erbakan Malkoç’un tasarımları sadece Türkiye’de değil dünyada da büyük alaka görüyor. Türkiye’nin önde gelen adlarının yanı gizeme dünya çapında bir hayli üst seviye ad Erbakan Malkoç’un planladığı arabalara biniyor. Erbakan Malkoç, Türk mühendislerle yaptığı ar-ge çalışmaları neticeyi tüm iOS, Android işletim sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile taşıt içerisindeki tüm hareketli ve elektronik sistemin hakimiyetinin sağlandığı bir teknoloji geliştirdi. Cep telefonu ya da tablet bilgisayara yüklenecek uygulama ve taşıta monte edilen sistem sayesinde, taşıt içerisinde bulunan orijinal ve ekstra yerleştirilen tüm hareketli ve elektronik aksamın hakimiyeti sağlanabiliyor.

ŞAHSİLEŞTİRME VE TEKNOLOJİ ÖNE ÇIKIYOR

Tasarım ve yapımını Türk mühendis ve çalışanlarının yaptığı; cep telefonu ve tablet aygıtlar ile taşıt hakimiyeti sistemi sayesinde, taşıt içerisinde bulunan tüm elektronik sistem artık tek bir tuş ile elinizin altında olacak. Klimadan LED TV’ye, kahve aygıtından koltuklardaki masaj özelliğine kadar bir hayli teçhizatta hakimiyet imkânı sağlayan sistem Türkiye’de Dizayn VIP tarafından teknoloji meraklılarının odak noktası olacak.

Dizayn VİP hakkında:
1992 senesinde Erbakan Malkoç tarafından 20m2 bir alanda kurulan Dizayn VİP şuan 6500m2 bir alanda 100 karakter bir takım ile üst segment ve premium taşıt tasarımında bir dünya markası. Erbakan Malkoç idaresinde ve imalinin %95’ini ihraç eden lider marka Dizayn VİP daha evvel de Suudi Arabistan Kralı Abdullah için dünyanın en lüks otobüsünü ve Rusya Devlet Başkanı Putin’in eşi için swarovski taşlı bir taşıt planlamıştı.