Tesla arabalara YouTube geliyor

Tesla arabalara YouTube geliyor
Tesla otomobillere YouTube geliyor Bütün Ebatta Gör
Arabalar bizi istediğimiz yere götürmek üzere planlandı ancak Elon Musk’ın taşıtları daha cümbüşlü hale getirecek bazı fikirleri var. Tecrübeli idareyici daha evvel Cuphead isimli oyunun Tesla arabalarda oynanabileceğine söylemişti. E3 2019 fuarında sahen alan Musk bu sefer de Fallout Shelter’ın Tesla’larda oynanabileceğini duyurdu.

Ayrıca Bkz. “Elon Musk, Tesla taşıtlarda oynanabilecek yeni oyunların ilanını yaptı”

E3 2019’da sürpriz bir biçimde görünen Elon Musk ayrıca YouTube’un yakında Tesla arabalara geleceğinin müjdesini verdi. Şu an için uygulamanın ne zaman Tesla’lara geleceği mevzusunda kesin bir tarih yok ancak kuşkusuz ki alıcıların sabırsızlıkla bekleyeceği bir özellik olacak.
Tesla otomobillere YouTube geliyor Bütün Ebatta Gör

Yalnızca park halindeyken çalışacak

Güvenlik ihtiyatlarının YouTube uygulaması için de geçerli olması bekleniyor. Başka Bir Deyişle yalnızca vasıta duruyorsa ve park modundaysa video izlenebilecek. Aynı biçimde reyin oynanabilmesi için de arabanın park halinde olması gerekiyor.
YouTube uygulaması alıcıları Tesla satın alma mevzusunda ne derece ikna eder orası meçhul ancak devasa bilgi-cümbüş ekranı için son derece kullanışlı bir özellik olacağı kesin.

https://www.theverge.com/2019/6/13/18678082/bethesda-fallout-shelter-youtube-streaming-tesla-elon-musk-e3-2019 Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.