Tesla Model Y’nin üçüncü gizeme koltukları, taşıt içinden görüntülendi

Tesla Model Y'nin üçüncü gizeme koltukları, taşıt içinden görüntülendi

Tesla Model Y'nin üçüncü sıra koltukları, araç içinden görüntülendi Bütün Ebatta Gör

Amerika Birleşik Devletleri merkezli elektrikli taşıt üreticisi Tesla’nın Model 3’deri sonra piyasaya süreceği ve kompakt SUV formunda olacak yeni arabayı Tesla Model Y, yakın bir zamanda piyasaya çıkacak.

Ayrıca Bkz. “Yeni Volkswagen Golf GTI’ın kamuflajsız görüntüsü paylaşıldı”

Firmanın CEO’su Elon Musk’ın çok güvendiği ve satış rekorları kırmasını beklediği taşıt ile alakalı ayrıntılar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Musk’ın Model Y tanıtımında bahsettiği başlıklardan biri olan üçüncü gizeme koltuk düzeni de bu özelliklerden birini oluşturuyor.

İlginize Sürükleyebilir Avatar Tesla, batarya yapımı alanında uzman bir işletmeyi daha saflarına kattı

Daha evvel Tesla Model Y’nin dışından görüntülenen üçüncü gizeme koltuklarla alakalı yeni görseller bu kere taşıt içinden paylaşıldı. Ortaya çıkan görüntüler ise pek tatmin edici görünmüyor.

Yedi adet erişkin, rahat edebilir mi?

Musk’ın paylaştığı bilgilere göre yedi adet erişkinin rahatlıkla oturmasını sağlayacak üç gizeme koltuk opsiyonuyla da satın alınabilecek Model Y, temennileri pek karşılayacakmış gibi görünmüyor. Japonya kaynaklı bir blogda yer alan alttaki görseller, taşıtın diz mesafesi ile alakalı ciddi sual işaretleri yaratmış vaziyette.

Tesla Model Y'nin üçüncü sıra koltukları, araç içinden görüntülendi Bütün Ebatta Gör

Koltuk genişliklerinin ise oldukça tatmin edici göründüğü resimlerde, orta kısma kadeh yakalayıcılar bile konumlandırılmış.

Yalnızca iki görsele göre yorum yapmak doğru olmasa da taşıtın çıkış tarihinin oldukça yakın olması Model Y’nin oturma kumpasıyla alakalı fiziksel farklılıklar yapılma olasılığını düşük kılıyor.

Eş uzunluğa sahip SUV’lerde de gördüğümüz üzere üçüncü gizeme koltuklar sanırız daha çok minik çocuklu kalabalık ailelerin gereksinimini karşılayacak.

https://ww.electrek.co/2020/01/18/pictures-tesla-model-y-third-row-seats-anekdot-large/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın. Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman çevrim dışı dahi okuyabilirsiniz: DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir