Türkiye’de satılan Carraro elektrikli bisiklet modelleri ve maliyetleri

Yurt dışında olduğu kadar Türkiye’de de elektrikli bisiklet modelleri çok popüler oldu. Burada en geniş ürün gamına sahip işletmelerden birisi de Carraro.

Elektrikli bisiklet pazarı öğreniyorsunuz kesintisiz olarak gelişiyor. Ancak son yarıyılda haberini yaptığımız yeni modellerin birçoğu Türkiye’de satılmıyor. Peki satılanlar? İşte bu mevzuda en zengin ürün spektrumuna sahip işletmelerden birisi Carraro olarak karşımıza çıkıyor. Şirketin Türkiye’de bütün 15 değişik elektrikli bisikleti satılıyor. Baktığımız zaman işletme burada şahıslara hemen her lüzuma müteveccih bir bisiklet sunuyor. Dünyaca ünlü Shimano imzalı E5000, E6000, E6100, E7000 ve E8000 ivedisi elektrik motorları üzerine kurulan Carraro imzalı bisikletler, maliyet açısından 6.579 TL‘den başlıyor, en üst seviyede 21.499 TL‘ye kadar çıkıyor. Şirketin Türkiye’de sattığı en pahalı modeli burada görebileceğiniz KIFUKA FS PLUS oluyor. Bir dağ bisikleti olan bu bisiklet, en iyisini isteyenler için üst düzey bir alternatif konumunda yer alıyor. Carraro’nun Türkiye’de küçük lastikli elektrikli bisiklet modelleri de satılıyor. Misalin bunlardan birisi olan eGO 7 modeli 6.999 TL‘ye satılıyor. Ayrıca şirketin 7.299 TL‘ye satılan üç tekerlekli ePACK modeli de bulunuyor. Bu bisikletin arttaki yerleşik sepet ile yük de taşınabiliyor. Ayrıca üç tekerlekli yapı sayesinde ePACK, banal bisiklet kullanmayı öğrenmeyenler de hitap ediyor.

Elektrikli bisiklet pazarı gelişmesini sürdürüyor

Çünkü bu modeller sayesinde şahıslar terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da dolaşmak emelli tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Ancak elbette bir elektrikli bisiklete sahip olmanın maliyet açısında Türkiye koşullarında kolay olmadığı ortada. Bu noktada ise şahısların karşısına bisikletler için elektrikli mutasyon kitleri çıkıyor.