Türkiye’de satılan Salcano elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri serimizin son konuğu da Salcano  şirketsı oldu. İşte işletmenin sunduğu seçenekler;

Elektrikli bisiklet pazarı daha evvel de söylediğimiz üzere sürekli olarak ciddi oranda gelişiyor. Artık Türkiye’de de bir hayli değişik markanın modeli satın alınabiliyor, yeni modellere yüksek arz bulunuyor. Ayrıntılarına alttaki haberlerde yer verdiğimiz Carraro, Yuki, Trek ve Kron modelleri sonrasında bu sefer Salcano imzalı bisikletlere bakmak istedik. Kron ve Carraro şirketleri gibi Salcano da Türkiye’de oldukça yüksek sayıda elektrikli modelin satışını yapıyor. Burada spesifik olarak 18 değişik bisiklet satın alınabiliyor. Salcano imzalı modeller arasındaki en düşük maliyet klasik şehir kullanımına özel 5.800 TL ile ANTALYA 700 modeline ait. İşletmenin Türkiye’de sattığı en pahalı modeli ise bütün 33.500 TL‘lik maliyetiyle CAPPADOCIA NIRVANA oluyor. Bu model bir dağ bisikleti ve natürel olarak en üst seviye malzemeleri kullanıyor. Bu bisiklete eforunu Shimano Steps E8000 elektrik motoru veriyor. Salcano‘nun 8.750 TL maliyeti bulunan arkasında sepeti olan üç tekerlekli ÜRGÜP S modeli de dikkat toplayanlar arasında. Şirket aynı zamanda 9.900 TL‘ye MARINA ismine sahip direnebilir bir bisikletin de satışını yapıyor. Minik lastikli model oldukça taşınabilir bir seçenek konumunda yer alıyor.

Elektrikli bisiklet modelleri gelecekte çok daha popüler hale gelecek

Hep söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde bireyler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da dolaşmak emelli tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Bu arada şunu kesinlikle belirtmek gerekiyor. Elektrikli bisikletlerle de çok ciddi spor yapılabiliyor. Burada bu modelleri motosikletler ile karşılaştırmamak gerekiyor. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imdadına ise klasik bisikletler için hazırlanan elektrikli mutasyon kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay biçimde elektrikli hale getirebiliyor. Kesinlikle bu stil mahsullere de bir üns verilmesi gerekiyor.