Volkswagen T-Roc Türkiye’de satışa sunuldu: İşte maliyeti ve özellikleri

Volkswagen T-Roc Türkiye'de satışa sunuldu: İşte maliyeti ve özellikleri

Volkswagen T-Roc Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri Bütün Ebatta Gör  

Alman üreticinin kompakt SUV sınıfındaki temsilcisi Volkswagen T-Roc Türkiye’de satışa sunuldu. İşletmenin MQB platformu üzerine inşa edilen modeli ilk etapta 1.5 litre benzinli motorla satılacak. Highline ekipman seviyesiyle satışa sunulan Volkswagen T-Roc’un başlangıç maliyeti 192 bin TL.

Volkswagen T-Roc, Türkiye’de 1.5 TSI 150 PS ACT motor ve 7 ileri DSG şanzıman ikilisiyle satılıyor. Volkswagen T-Roc, 250 Nm tork bedeline sahip bu motorla beraber 0-100 kilometre/s süratlenmesini 8,4 saniyede bitirip maksimum 205 kilometre/s sürate erişebiliyor.

Volkswagen T-Roc Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri Bütün Ebatta Gör  

Highline ekipman seviyesiyle satışa sunulan Volkswagen T-Roc’un özellikleri arasında 8 inçlik kapasitif dokunmatik ekrana sahip bilgi-cümbüş sistemi, LED farlar ve LED gündüz aydınlatmaları, 17 inç alüminyum alaşım jantlar, App connect mobil irtibat arayüzü, “Active Info Display” dijital gösterge oturumu, elektrikli sabredebilir aynalar, ön/arka park sensörleri, çift bölgeli bütün otomatik klima gibi standart teçhizatlar dikkat sürüklüyor.

Ayrıca Bkz. “Elon Musk: Model Y, SUV pazarında oyunu değiştirebilir”

Volkswagen T-Roc, işletmenin yeni teknoloji sürüş yardım sistemleriyle seçim edilebiliyor. Vasıtada Çarpışma Hazırlığı “PreCrash”, paralel park asistanı “Park Assist”, âmâ nokta ihtar sistemi, şerit takip asistanı ve yaya idrak etme özelliğine sahip ön bölge asistanı gibi sistemler opsiyonel olarak alınabiliyor.

Volkswagen T-Roc Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri Bütün Ebatta Gör  

11 değişik gövde rengi ve 4 değişik tavan renk kombinasyonuyla satın alınabilen Volkswagen T-Roc, gövde/tavan konstrastına sahip ilk Volkswagen SUV olma özelliği taşıyor. Öneri edilen anahtar teslim maliyeti 192 bin TL olan Volkswagen T-Roc’u metalik renk alternatifiyle almak için bin 370 TL, panoramik açılır sırça tavanla almak için de 5 bin 430 TL ödemek gerekiyor.

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.