Volvo’nun elektrikli araç markası Polestar’ın bir sonraki modeli SUV olacak

Volvo'nun elektrikli araç markası Polestar'ın bir sonraki modeli SUV olacak
Volvo'nun elektrikli araç markası Polestar'ın bir sonraki modeli SUV olacak Tam Boyutta Gör
Volvo’nun elektrikli araç markası Polestar kısa süre önce Tesla Model 3‘e doğrudan rakip olacak Polestar 2 modelini resmen tanıttı. Şimdi ise herkes şirketin Polestar 3 hakkında bazı bilgiler vermesini bekliyor. Polestar CEO’su buna kayıtsız kalmayarak Polestar 3 hakkında birkaç ipucu verdi.

Ayrıca Bkz. “Türk Hava Yolları, 157 kişinin öldüğü kazanın ardından Boeing 737 MAX uçuşlarını durdurdu”

Digital Trends adlı internet sitesine konuşan Jonathan Goodman, “İki modelimizi ürettik. Bundan sonraki Polestar modellerinin hepsi bu ikisi arasında konulandırılacak. Polestar 2’nin ardından Polestar 3 gelecek. Coupe-SUV tarzında olacak ve 2021‘de piyasaya süreceğiz” dedi.
Volvo'nun elektrikli araç markası Polestar'ın bir sonraki modeli SUV olacak Tam Boyutta Gör

Tamamen elektrikli olacak

Polestar 2 gibi, Polestar 3 de tamamen elektrikli bir model olacak. Polestar 3’ün ne kadar büyük olacağını henüz bilmiyoruz, ancak Polestar 2 ile aynı platformu paylaşabileceği söyleniyor. Önümüzdeki günlerde, şirketin 2021’de sahneye çıkarmayı planladığı yeni SUV hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmayı umuyoruz.

https://www.digitaltrends.com/cars/polestar-3-coupe-style-suv/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.