Yeni Nissan Micra Türkiye’de satışa sunuldu: İşte maliyeti ve özellikleri

Ford Mustang esaslı elektrikli SUV ilk kere görüntülendi

Yeni Nissan Micra Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri Bütün Ebatta Gör

Uzun vakittir muhtelif pazarlarda satışta olan yeni Nissan Micra, 2 senelik gecikmenin ardından nihayet Türkiye’ye geldi. Yeni Nissan Micra, Türkiye’de 108 bin 900 TL’den başlayan tanıtım maliyetleriyle satışa sunuldu.

Yeni Nissan Micra’nın tasarımına baktığımızda, daha önceki jenerasyondaki yuvarlak hatların ve şirin görüntünün yerini daha kızgın çizgilere ve daha maskülen bir gövde tasarımına vazgeçtiğini görüyoruz. 5 ileri manuel ve 7 ileri CVT şanzıman alternatifleriyle satışa sunulan yeni Nissan Micra’nın Visia, Tekna, Platinum ve Platinum Premium olmak üzere 4 değişik teçhizat kutuyu mevcut.

Ayrıca Bkz. “Almanya, elektrikli taşıt alımlarında sunduğu teşviki yüzde 50 artıracak”

İç mekanı da alıcıların temennileri istikametinde elden geçirilen yeni Nissan Micra’da değişik iç renk alternatifleri, Bose Personal ses sistemi ve orijinal aksesuar çeşitleriyle sürücülerin kendi stillerini oluşturması mevzusunda fırsatlar sunuluyor.

Yeni Nissan Micra Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri

Yeni Nissan Micra’nın güvenlik teknolojileri arasında ise fren dayanak sistemi, uslu şerit takip ihtar sistemi, uslu çarpışma ihtarı, uslu sürüş hakimiyeti, uslu etraf görüş sistemi, âmâ nokta ihtar sistemi, hareketli nesne idrak etme sistemi, trafik işaretleri tasvire sistemi ve otomatik uzun far asistanı gibi ehemmiyetli özellikler bulunuyor.

Kaputun altında sadece 100 atlık 1.0 litre üç silindirli benzinli motor alternatifiyle gelen yeni Nissan Micra’nın tanıtıma özel indirimli maliyetleri alttaki gibi:

1.0 Visia 108.900 TL 1.0 Visia CVT 118.900 TL 1.0 Tekna CVT 125.900 TL 1.0 Platinum CVT 139.900 TL 1.0 Platinum Premium CVT 149.500 TL

Foto Galeri | 33 Görsel Görüntüle

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.