Yeni Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition tanıtıldı

Yeni Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition tanıtıldı

Yeni Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition tanıtıldı Bütün Ebatta Gör  

Ayırt edici tasarımı ve teknolojileriyle otomotiv sektörünün en lüks temsilcilerinden biri olan Range Rover Velar’ın SVAutobiography versiyonu ortaya çıktı. Serinin amiral gemisi olarak nitelenen ve yalnızca bir sene süresince satılacak yeni Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition’ın maliyeti 100 bin euro ortamında olacak.

Hem iç hem de dış tasarımda kendine has ayrıntılara sahip olacak yeni Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition’ın kaputunun altında 5.0 litre süperşarjlı V8 motor uyuyor. Jaguar F-Type SVR’dan ödünç alınan birim 545 at efor ve 680 Nm tork üretiyor. 8 ileri otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle eşlenen bu sistem, taşıtın 0-100 kilometre/s süratlenmesini 4.3 saniyede bitirmesine ve maksimum 273 kilometre/s sürate çıkabilmesine olanak veriyor.

Yeni Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition tanıtıldı Bütün Ebatta Gör  

Yeni Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition, V8’den gelen ekstra eforu dizginleyebilmek ismine gelişmiş süspansiyon sistemi, daha büyük frenler, daha eforlu bir transfer paketi ve yine elden geçirilen dört tekerlekten çekiş sistemiyle yenilenmiş. Ön tarafta 395mm, arkada ise 396mm fren diskleri kullanılmış. Yeni sistemin lüzumlu hallerde üretilen eforun tamamını arka tekerleklere aktarabildiği gelen bilgiler arasında.

Ayrıca Bkz. “Yeni Nissan Juke 2019’un sonunda tanıtılacak”

Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition’ın yenilenen ön tamponunda daha büyük hava girişleri kullanılmış. Bu girişlerde ızgaradaki ayrıntılara yer verilmiş. Ayrıca dört egzoz çıkışına ve yeni difüzöre konut sahipliği yapan arka tampon da aktüellenmiş. Tamponun büyük bir kısmı gövde rengine dahil edilmiş. 21 inçlik vurma alüminyum jantların standart olarak sunulduğu vasıtada 22 inçlik elmas kesim jantlar da opsiyon olarak sunuluyor. Ayrıca siyah tavan renginin bu modelde standart olduğu söyleniyor.

Foto Galeri | 5 Görsel Görüntüle