80 kilometre erimi olan direnebilir elektrikli bisiklet: Gocycle G3+

Direnebilir elektrikli bisiklet modellerini en yenisi Gocycle G3+ oldu. Model sınıfındaki en yeni seçeneklerden birisi konumunda yer alıyor.

İngiltere merkezli Gocycle imzalı en yeni direnebilir elektrikli bisiklet Gocycle G3+, ilk olarak oldukça çağdaş bir tasarıma sahip. Oldukça direnebilir yapısı sayesinde taşımanın ve toplu taşıma vasıtalara binmenin olağan modellerden çok kolay olduğu ürün, entegre 375 Wh piliyle kullanıma bağlı olarak değişen 80 kilometre kadar yol yapabiliyor. Karbon fiber + alüminyum yapım malzemeleri sayesinde ağırlığı 15,5 kilogram seviyesinde olan bisiklet, 500W motoruyla açıklandığı kadarıyla 32 kilometre/s sürate çıkabiliyor. Kablolardan temizletilen ve gidonunda gerçekten oldukça fütüristik bir LED aydınlatma kullanılan direnebilir model Gocycle G3+, önde tek bir maşa kolu kullanıyor. Bu ayrıntı direnebilir yapıyı çok daha efektif hale getiriyor. Modelin arkasında konforlu sürüş sunan bir süspansiyon sistemi de yer alıyor. Şehir içine hitap eden bisiklet bu sayede rahat bir sürüş getiriyor.

Direnebilir elektrikli bisiklet Gocycle G3+ ucuz değil

Birçok canlı renk seçeneği olan ürün, Avrupa’da bütün 4.500 euro maliyet yaftasına sahip. Bu maliyetin yüksek olmasının bir sebebi de bisikletin limitli sayıda üretilecek olması. Gocycle modelden sadece 300 adet üreteceğiz açıklamasını yapıyor. Bu da elbette maliyeti yüksek yakalıyor. Ancak modelin malzemeleri de üst seviyede yer alıyor.