Elektrikli bisiklet pazarının kabiliyetli son üyesi ile tanışın

Elektrikli bisiklet pazarına şimdi Cyrusher Everest XF900 modeli de ilave edildi. Bisiklet teknik altyapısıyla yapısıyla dikkat topluyor.

Cyrusher Everest XF900 isimli en yeni elektrikli bisiklet modeli, göreöğreneceğiniz üzere kalın lastikler üzerine kuruluyor. Bu açıdan özellikle arazi kullanıma özel olan ve zati de bir MTB olan model, genel olarak çağdaş diyebileceğimiz bir tasarıma sahip. Bafang imzalı 750W eforunda Maksimum efor 1.000W bir elektrik motoru üzerine kurulan model, aktarıldığı kadarıyla 45 kilometre/s sürate çıkış yapabiliyor. Önde ve ortada yüksek nitelikli süspansiyon sistemlerinin kullanıldığı Cyrusher Everest XF900, iki değişik batarya kolisiyle alınabiliyor. Bir seçenekte Samsung imzalı 624 Wh, öbüründe ise 816 Wh kapasiteler bizleri karşılıyor. Bisiklet kullanıma bağlı olarak 80 kilometre’ye kadar erim getiriyor. Yerleşik olarak LED aydınlatması olan bisikleti, önde ve arkada disk frenler dizginliyor.

Cyrusher Everest XF900 güçlü bir elektrikli bisiklet

Modelin başlangıç maliyeti 1.999 dolar seviyesinde yer alıyor. Daha büyük batarya içinse maliyet 2.499 dolar seviyesinde oluyor. Maliyeti özelliklerine göre basmakalıp bulunan modelin, ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını umut ediyoruz. Üretici şirketin Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere bir hayli ülkede faaliyet gösterdiği aktarılıyor. Model için bir Indiegogo projesinin devam ettiğini de belirtelim.