Rad Power Bikes imzalı en ucuz elektrikli bisiklet: RadMission

Hazırladığı elektrikli bisiklet modelleri çok ses getiren işletmelerden Rad Power Bikes, bu sefer şimdiye kadar ürettiği en ucuz model RadMission ile karşımızda.

Elektrikli bisiklet pazarı gelişmeyi sürdürüyor. İşletmeler yeni modeller geliştiriyor ve sayının artmasıyla maliyetler de yavaş yavaş iniyor. İşte bu bağlamda bütçe dostu bir seçenek oluşturan Rad Power Bikes RadMission, “999 dolarlık maliyetiyle” işletmenin en ucuzu oluyor. Pazarın da maliyet-performans konusunda en iddialılarından olan bisiklet, arkasında 500W eforunda bir elektrik motoru taşıyor ve bununla 50 Nm tork getiriyor. 32 kilometre/s sürate kadar pedal desteği sağlayan RadMission, 504WH kapasitesindeki merkezde yer alan batarya kolisiyle kullanıma bağlı olarak 40-72 kilometre arası erim sunuyor. Disk frenlerin kullanıldığı ancak süspansiyon sisteminin seçim edilmediği görülen bisiklet, bu açıdan çok da konforlu durmuyor. Toplam ağırlığı 21.8 kilogram olarak açıklanan elektrikli bisiklet, iki değişik gövde tipiyle elde edilebiliyor. Burada bireylere değişik renk seçenekleri de sunuluyor.

Rad Power Bikes RadMission genel olarak iyi bir elektrikli bisiklet

Bu elektrikli bisikletin Avrupa pazarında ise 1.099 euro maliyet yaftasıyla satılacağı aktarılıyor. Genel olarak alkış toplayacak gibi duran Rad Power Bikes RadMission, Türkiye’de satılacak modellerden değil. Ancak işletmenin bisikletlerini umarız ileride Türkiye pazarında da görebiliriz.