Sondors’tan fütüristik tasarıma sahip üç yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarı büyümesini sürdürüyor. Bu sefer karşımızda Sondors’tan fütüristik tasarıma sahip üç yeni model çıkıyor.

Elektrikli bisiklet dünyasının yeni azalarından en çok dikkat toplayan dağ bisikleti formundaki Sondors Rockstar oluyor. Sarı rengiyle de dikkat toplayan ve gerçekten çok çağdaş bir tasarıma sahip olan bisiklet, ön ile arkada disk frenler kullanıyor ve gelişmiş süspansiyon sistemleri taşıyor. Lastikleri de kalın olan Rockstar, oldukça güçlü Bafang Ultra motor üzerine kuruluyor. Bu elektrik motoru bütün 160 Nm tork üretiyor. Saatte 45 kilometre/s sürate çıkabilen bisiklet, 1 kW batarya kolisiyle kullanıma bağlı olarak 64-96 kilometre arasında erim sunuyor. Bu modelin maliyeti 2.499 dolar seviyesinde yer alıyor. Değişik bisiklet ise Sondors LX oluyor. Yeniden büyük lastikleriyle araziye müteveccih bu modelin sadece önünde süspansiyon yer alıyor. Önde ve arkada disk frenlerin yer aldığı bisiklet, Sondors Rockstar ile aynı motor ve batarya kolisine sahip. Yapısı gereği bayanları da memnun edecek elektrikli bisiklet modelinin maliyeti 1.999 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor.

Sondors Cruiser

Sondors Cruiser

Sondors LX

Sondors imzalı elektrikli bisiklet modelleri çok ses getirdi

Firmanın Sondors Cruiser modeli ise şehir içi kullanıma odaklanmış. Değişik bisikletler ile aynı motor ve batarya kutuyu taşıyan bisiklet, yeniden yapısı gereği bayanları da sevindirecek bisikletler arasında bulunuyor. Süspansiyon sistemi olmadığı için konfor seviyesi çok iyi olmayan ve ön ile arkada disk fren kullanan Sondors Cruiser, açıklandığı kadarıyla 1.999 dolara yurt dışında elde edilebiliyor.