Türkiye’de satılan Benelli elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri serimizin son davetliyi bu sefer Benelli markası oldu. Markanın Türkiye’de bir hayli alternatifi var.

Xiaomi, Carraro, Salcano, Yuki, Trek, RKS Motor, Ümit ve Kron elektrikli bisiklet modelleri sonrasında bu sefer Benelli imzalı elektrikli bisikletlere bakmak istedik. Benelli markasının Türkiye’de satılan yedi değişik elektrikli bisikleti bulunuyor. Şirket aynı zamanda GOCCIA markasından da bir elektrikli modelin satışını yapıyor. Şirketin burada erişebileceğiniz elektrikli bisikletleri katlanabilir model Zero N2.0 STD ile 6.990 TL‘den başlıyor. Bu maliyet yukarıyada gördüğünüz araziye özel Alpan modeli ile 9.990 TL‘ye kadar çıkıyor. GOCCIA markasından dayanabilir yapıda olan tek modeli City Zero ise 4.590 TL‘lik bir maliyete sahip. Benelli genel olarak baktığımız zaman kullanıcılara katlanabilir, şehir ve araziye müteveccih alternatifler sunuyor. Küçük lastikli modelleri de olan şirket, bisikletlerinde Samsung imzalı batarya kolilerine yer veriyor. Şirketin en nostaljik modellerinden birisi ise 8.990 TL‘lik “Classica” oluyor. Benelli modellerinde genel olarak iki değişik renk alternatifi sunuyor.

GOCCIA City Zero

Elektrikli bisiklet modelleri için seçenek de yok değil

Diğer mevzularda da söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde şahıslar terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da dolaşmak emelli tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imdadına ise klasik bisikletler için hazırlanan elektrikli mutasyon kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay biçimde elektrikli hale getirebiliyor.