Türkiye’de satılan RKS Motor elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri serimizin son misafiri bu sefer RKS Motor oldu. Şirketin bu mevzuda bir hayli değişik alternatifi var.

Xiaomi, Carraro, Salcano, Yuki, Trek ve Kron elektrikli bisiklet modelleri sonrasında bu sefer RKS Motor imzalı elektrikli bisikletlere bakmak istedik. RKS Motor işletmesinin Türkiye’de bütün 19 değişik elektrikli bisiklet modeli bulunuyor. Bu mevzuda pazarın en geniş ürün gamına sahip şirketlerden olan RKS Motorelektrikli modelleri “şehir, dağ ve sabredebilir” olmak üzere üç değişik kategoride karşımıza çıkarıyor. Resmi satış kanalına göre şirketin Türkiye’de sattığı en ucuz elektrikli model 3.624 TL seviyesinde. Bu maliyet sabredebilir elektrikli TNT 25 ile 7.167 TL‘ye kadar çıkıyor. 3 bin TL ve 7 bin TL arasında gerçekten çok dikkat toplayan modellere sahip olan şirket, dağ bisikleti tarafında 6.987 TL‘lik MT8 modeliyle üst seviyeye oynuyor. Şehir bisikleti tarafında ise yalnızca XT1 modelinin 4.344 TL‘lik maliyeti veriliyor. RKS Motor işletmesinin elektrikli bisiklet modelleri bir hayli değişik marka batarya ve elektrik motorları kullanıyor.

Elektrikli bisiklet modelleri rakamını artıyor

Diğer mevzularda da söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde bireyler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da dolaşmak emelli tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imdadına ise bayağı bisikletler için hazırlanan elektrikli mutasyon kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay biçimde elektrikli hale getirebiliyor.