Türkiye’de satılan Yuki elektrikli bisiklet modelleri ve fiyatları

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modelleri davetliyi de Yuki ya da Yuki Motor işletmesi oldu. İşte şirketin sunduğu alternatifler;

Elektrikli bisiklet pazarı daha evvel de söylediğimiz üzere aralıksız olarak ciddi oranda gelişiyor. Artık Türkiye’de de bir hayli değişik markanın modeli satın alınabiliyor, yeni modellere yüksek arz bulunuyor. Ayrıntılarına alttaki haberlerde yer verdiğimiz Carraro ve Kron modelleri sonrasında bu sefer Yuki imzalı bisikletlere bakmak istedik. Kron ve Carraro’dan değişik olarak Yuki’nin ya da Yuki Motor’un Türkiye’de toplam 5 değişik elektrikli bisikleti satılıyor. Şirket burada beş model ile hemen her lüzumu karşılıyor. İşletmenin burada erişebileceğiniz elektrikli bisikletleri baktığımız 5.589 TL‘den başlıyor. Bu maliyet en üstte yukarıyada gördüğünüz Wild 50 modeliyle 8.049 TL’ye kadar çıkıyor. E-Wild 20S adlı 7.299 TL‘lik küçük ancak kalın lastikli bir alternatifi bulunan Yuki, aynı zamanda YD-EBX805 E model numarasına sahip bir dayanabilir elektrikli modelinin de satışını asıllaştırıyor. Dayanabilir modelin maliyeti 6.849 TL seviyesinde yer alıyor. Şirketin bir hayli bisikletinde Bafang imzalı elektrik motoru kullandığını da belirtmek gerekiyor.

Elektrikli bisiklet modelleri gelecekte çok daha popüler hale gelecek

Hep söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde bireyler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da dolaşmak emelli tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imadına ise bayağı bisikletler için hazırlanan elektrikli mutasyon kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay biçimde elektrikli hale getirebiliyor. Bu mahsuller de kesinlikle bir şans tanınması gerekiyor.